Gruodžio 19–sausio 19 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2) II a. fojė paroda lankytojų pirštams ir delnams. 

Gruodžio 19 d. 16 val. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. ir P. Galaunių namuose (Vydūno al. 2, Kaune) įvyks Kauno M. Petrausko muzikos mokyklos mokytojų A. Rekuvienės ir M. Janavičienės mokinių koncertas-muzikinė popietė „Šv.

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2) 2017 m. gruodžio 19 d., antradienį, kviečia kartu pasitikti Kalėdas ir pabūti drauge!

Gruodžio 16 d., šeštadienį, 12 val. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaune) kviečia kauniečius į prieškalėdinį susitikimą su „šeštadienio mūzomis“.

Kauno apskrities viešoji biblioteka nusprendė leistis keliu, kuriuo jaunasis skaitytojas vaikšto kasdien, ir ten jį pasitikti, ištiesti ranką ir įduoti jam išmanųjį, su ekrane mirgančiu „Knygos kodu“.

Gruodžio  8 d. 17 val. (Radastų g. 2, III a. fojė) Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į kvepiančių istorijų vakarą, kurio metu duris atvers Kvepiančių knygų salonas. 

Gruodžio 9 d. 13 val. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos salėje (Laisvės al. 39, Kaunas, II a.) Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA), šiais metais mininti įkūrimo 90-ąsias metines, kviečia susiburti į Advento popietę.

Gruodžio 7 d. (9 – 16 val.) Istorinėje LR prezidentūroje Kaune, Vilniaus g. 33, Nacionalinė trečiojo amžiaus universitetų asociacijos (TAU) Kauno apskrities filialas rengia mokslinę-praktinę konferenciją „Jie kūrė nepriklausomą Lietuvą“.

Žėrintys medžiai, vaikystės žaislai, į ledo rūmus virstantys Prezidento rūmai – jau trečius metus iš eilės kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami pasisemti kalėdinės nuotaikos Istorinės Prezidentūros sodelyje. 

Esate kūrybingas žmogus ir mėgstate naujoves, o galbūt svajojate toks tapti? Mąstote apie tai, kaip išnaudoti savo kūrybinį potencialą, kad būtumėte sėkmingas žmogus? Galbūt reikia paskatinimo realizuoti savo netikėčiausias ir nerealiausias idėjas? Tuomet

Gruodžio 7 d. 17. 30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) Juoda Avis pristato debiutinę kelionių knygą „Laimės siūlai: kas sakė, kad augti galima tik į viršų?“